close
Menu

NASZA HISTORIA

Historia Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest SA sięga 1990 roku. Oznacza to, że od niemal 30 lat dbamy o zadowolenie naszych Klientów oraz o to, by nasze produkty i usługi były najwyższej jakości.

 

Pomysł na prowadzenia działalności w obszarze rolniczym nie był przypadkowy: właściciele firmy od kilku pokoleń pozostają związani z rolnictwem. W gronie naszych pracowników i współpracowników są właściciele gospodarstw, w których stosowane są nasze rozwiązania, testowane najnowsze zdobycze nauki i techniki rolniczej.

 

Przygodę ze sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych rozpoczęliśmy w 1997 roku, a maszyn do pielęgnacji terenów zielonych oraz maszyn komunalnych w 2007 roku, zatrudniając pierwszego handlowca i mały zespół serwisantów, zostaliśmy również dealerem marki John Deere. 

Od tamtej pory Dział Maszyn Rolniczych przebył długą drogę: 

 

» rozbudowaliśmy zaplecze techniczne i serwisowe

 

» poszerzyliśmy asortyment produktów i dostawców

 

» zatrudniamy coraz więcej specjalistów, nieustannie szkolimy i podnosimy kwalifikację naszego serwisu oraz doradców

 

» dysponujemy magazynem z szerokim asortymentem oryginalnych części zamiennych

 

» propagujemy przyszłościowe rozwiązania w zarządzaniu gospodarstwem

 

» dynamicznie dostosowujemy nasze możliwości do potrzeb klientów i rynku

 

 

Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa producentów rolnych.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą oraz mamy nadzieję, że dzięki naszym wykwalifikowanym doradcom oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, uda się znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa.